Про менеКордуба Наталія Ярославівна
вчитель початкових класів

Місце роботи - Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки

Стаж роботи – у школі працюю з 2001 року.

Хобі, інтереси: Постійний пошук нестандартних технік творчості, світ-дизайн, малювання і живопис, подорожі; зустрічі з цікавими людьми, вишивка і дизайн костюмів у народному стилі, догляд за квітами.

Мої цінності і ідеали: осягнути смисл життя не так просто – це постійний пошук, це злети і падіння, це не дар, це важка праця . Головне у житті бути в мирі з собою, з оточуючими. Це ж так просто – достатньо лише сприймати все у любові, відкриваючи своє серце людям, творячи добро і милосердя! Любити життя, любити ближнього, любити свою професію і ніколи не забувати, що ти ЛЮДИНА!
Діти – творіння Божі. Найважливіше, щоб діти сприйняли,те що їм вкладають у душу, а не відкинули. Це можливо тільки перебуваючи в добрі і любові.

Мої професійні плани: іти в ногу з часом, узагальнювати досвід найкращих педагогічних ідей, збирати оригінальні вчительські знахідки, професійні секрети, практичні приклади колег і пробовувати їх на власному досвіді; вчитися постійно, щоб не відчути себе викинутим за борт сучасного життя, шукати нові підходи до навчання і виховання, використовуючи у своїй практиці новітні досягнення науки, психології, техніки, медицини, спрямовуючи свою працю у русло постійного творчого пошуку.

Моє життєве кредо: Всю надію і все уповання треба покладати тільки на єдиного Бога. 
Той, хто вірить, той віддає все у руки Божі.